Utkání nahoru-dolů rozhodla krutá pětiminutovka druhého poločasu

R. Štork (trenér): Úvod zápasu jsme nezachytili a hned v 5. minutě inkasujeme z prvního rohu soupeře, když si dáváme po nešťastném odrazu vlastní gól. 15. minuta druhá vážnější akce hostů končí pěknou střelou na zadní tyč a 0:2. Postupem času získáváme převahu, jsme lepší kombinací a častěji tak ohrožujeme branku soupeře.
Ve 20. minutě získáváme aktivitou míč a Rajsigl s přehledem snižuje na 1:2. V 37. minutě po dobře zahraném rohu se hlavou prosazuje Milan Slavík.
Začátek druhého poločasu byl ještě horší než první. Po nekoncentrovanosti a hloupých chybách v rozehrávce inkasujeme v rozmezí pěti minut 3 branky a o osudu utkání je rozhodnuto. Naše hra tak upadla do průměru se spoustou chyb v defenzívě a nepřesností v útočné fázi.
Tento zápas nám ukázal co je potřeba do začátku soutěže ještě zlepšit.