Sobotní sychravé odpoledne se neslo v duchu spálených šancí

Druhé domácí utkání a znovu těžký soupeř. Do Ivančic v sobotu zavítalo Ráječko. Týmu, který ve třech utkáních nasbíral 6 bodů za porážky Kuřimi a Moravského Krumlova minulý víkend zhořkl, to protože poněkud nečekaně daroval body Moravské Slavii.

Hlad po zisku bodů byl patrný z obou stran. První poločas se nesl ve znamení boje o každý míč. Útočník Olympie Pokorný jen tak tak nevyřešil jednu ze svých dobrých příležitostí technicky lépe a branku netrefil. Když se za naším brankářem Dominikem Pěgřímem zatřepalo břevno po pumelici hostujícího hráče, bylo jasné, že musíme přidat. Několik samostatných úniků po křídlech vedlo často k přečíslení, v malém vápně adresně hledal své spoluhráče Jan Pekáč či Daniel Černý, ani jednou jsme však míč do branky nedostali. V závěru poločasu jsme nezužitkovali několik svých rohů, a když ani hosté nepotrestali chybu v naší rozehrávce, šlo se do kabin za nerozhodného stavu.

Vstup do druhého poločasu zachytili lépe hosté, jejich tlak vyústil v několik střeleckých pokusů, které bránu minuly jen o kousíček, na některých si smlsl zákroky Dominik Pěgřím, a někdy obránci obětavě rány blokovaly. Z naší strany byly útoky vesměs nepřesné, zakončení Michaela Weinlicha či Ondry Havlíčka minula hostující zařízení. Hektický závěr utkání utnul svým hvizdem sudí, a oba celky tak berou smírně bod za bezbrankovou remízu. 

Žluté karty: 32. Slavík, 89. Šnyrch – 89. Zouhar
FC Ivančice – Pěgřím – Havlíček, Gaňa (22. Slavík), Hledík, Pekáč – Černý D. (46. Široký), Šnyrch, Weinlich, Císař – Čožík (84. Černý F.), Hložek ©️ (25. Hron)
SK Olympia Ráječko – Růžička – Zouhar, Sedlák ©️, Bokůvka, Pokorný, Lidmila, Chyla, Bednář, Bartoš, Souček, Kropáček
Přesunout se na začátek