Rozjetí žáci porazili Ratíškovice 4:1

Rozjetí žáci měli zálusk na dalšího soupeře, který mířil do Ivančic. FK Baník Ratíškovice prozatím střídal výhry s prohrami a byl ve středu tabulky, domácí kluci však pomýšleli na příčky vůbec ty nejvyšší. A začali víc než skvěle, už po 5 minutách otevřel skóre Samuel Gurskyy. Že nepůjde o jednoduché utkání potvrdil na druhé straně Marek Režný, který brzy srovnal. Do šaten se tak šlo za nerozhodného stavu 1:1. Napínavý průběh druhé půle ale odmítl znovu Samuel Gurskyy, který přidal svoji druhou branku. A když se prosadili Petr Barvíř a Jakub Šviřák, bylo o vítězi rozhodnuto.

Kluci si díky výhře zajistili aktuálně sdílenou 1. až 4. pozici tabulky. Společně s Novosedly, Svratkou Brno a Slovanem Rosice mají shodně 21 bodů a po zimní přestávce budou pomýšlet na příčky nejvyšší.

Branky: 5. a 48. Gurskyy, 56. Barvíř, 66. Šviřák – 12. Režný
Sestava: Panáč, Lengyel J. – Černý, Kubík, Šviřák, Knotek (C), Gurskyy, Pavlíková, Barvíř, Sukiasyan, Navasardyan, Bartl, Adam, Jakubec, Joch, Jelínek, Musil, Plaček