Vedení FC Ivančice děkuje za spolupráci partnerům a všem členům, kteří se na chodu klubu podílí.

Pro optimální a moderní fungování klubu je v dnešní době více než kdykoliv dříve potřeba dlouhodobá spolupráce a podpora od soukromých podnikatelů, regionálních firem či státních institucí. Vedení klubu FC Ivančice si nesmírně váží podpory partnerů klubu a práce všech členů, kteří se na chodu klubu podílí. Proto učinilo krátké poděkování, které si můžete přečíst níže.

V dnešní době, která je komplikovaná po všech možných stránkách, a to samozřejmě nejen té sportovní, si nesmírně vážíme podpory všech našich partnerů a členů klubu. Díky vám a naší spolupráci může oddíl dlouhodobě realizovat rozsáhlé procesy napříč klubem, ale zejména s dlouhodobou udržitelností pečovat o naše členy. To znamená, že všichni naši členové, a to i ti nejmenší, mohou trénovat s neustále doplňovaným a kvalitním fotbalovým vybavením, hrát v nových a nejmodernějších dresech, pobíhat po kvalitním travnatém hřišti a v zimních měsících navštěvovat třeba místní haly, tělocvičny a jiná sportoviště. A to vše pod taktovkou zapálených trenérských štábů, kteří fotbal dělají s nadšením, což jistě pozorujete. Spojení všech těchto a mnohých dalších sil vede k tomu, že můžeme hrdě reprezentovat Ivančický fotbal a celý náš region. I díky Vaší podpoře se můžeme každý víkend sejít na Stadionu Malovansko a radovat se ze sledování svých dětí a přátel. Jednoduše se bavit fotbalem. Společně věříme v dlouhodobá partnerství, která pomohou vychovávat další a další zapálené Vančáky.
Fotbal je o týmovosti a spolupráci, čehož jsme si vědomi i mimo hřiště. Proto touto cestou ještě jednou děkujeme za vaši podporu, naši spolupráci, a také všem členům, kteří se na chodu klubu podílejí…, protože spolu jsme silnější!

                                                                                                                                                                                    Vedení klubu FC Ivančice

Partnery klubu FC Ivančice jsou:

Autoexpres CZ, s. r. o.
Bravo Europa s .r. o.
Cotring s. r. o.
Dřevosek, s. r. o.
Esta Ivančice, spol. s. r. o.
Expert elektro
IMI CCI Czech Republic, s. r. o.
Ing. Jan Blatný
Jihomoravský kraj
M & B Calibr, spol. s r.o.
Město Ivančice
Metal-povrchové úpravy s.r.o.
Město Ivančice
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Skupina ČEZ

O jednotlivých partnerech si můžete přečíst na našich webových stránkách – https://www.fcivancice.cz/partneri_fc-ivancice/

Přesunout se na začátek