Bosonohy jsme porazili o jednu branku, tu vstřelil střídající Čermák!

Ve 12. kole jihomoravského krajského přeboru mužů jsme na domácí půdě vyzvali další z brněnských klubů, tentokrát FK SK Bosonohy. Hosté se pohybovali na 9. pozici tabulky se ztrátou jednoho bodu právě na náš celek. Zápas o “6” bodů se odehrál netradičně v neděli, Malovansko se mělo na co těšit.

Úvod utkání se nesl v pozvolném oťukování a poznávání soupeře. Hosté prokazovali zkušenost na míči, my volili zejména rychlost. Po několika minutách zahrával standardní situaci Weinlich, střílený centr netradičně stehnem tlačil do sítě Slavík, v těžké pozici ale branku minul. Dlouhý interval bez šance nakonec narušili hosté, a ne jednou. Dominik Pěgřím vytáhl několik zákroků, díky nimž zůstal stav skóre po poločasu 0:0.

Ve druhém dějství pokračoval zejména velmi bojovný fotbal, brankáře soupeře protáhl ze střední vzdálenosti Slavík. Skóre utkání otevřel až střídající Vladimír Čermák, který po rohovém kopu stál na správném místě a tečoval střílený míč do sítě. A mohli jsme se radovat. Že nám tři body hosté nedají zadarmo bylo jasné. Když právě Čermák nebo Široký nevyužili své šance na zvýšení vedení, nastal tlak Bosonoh. Vypjaté situace vyvrcholili v 90. minutě, kdy měl na hlavě stoprocentní šanci hostující útočník, naštěstí pro nás mířil přesně do rukavic Dominika Pěgříma, a my mohli začít slavit. Další tři body nás pasují na skvělou 5. pozici tabulky!

Branky: 26. Čermák