Blížící se sobotní derby očima kapitána Daniela Hložka

Poslední utkání proti Moravské Slavii se výsledkově nepovedlo, na tři góly domácích zvládl kosmeticky reagovat svým typickým gólem zpoza vápna pouze Daniel Hložek. Vše je ale již zapomenuto, v sobotu totiž přijede Moravský Krumlov a Malovansko tak okusí první letošní derby. Napětí stoupá. Víkendový duel již vyhlíží útočník Hložek, kterému se v derby dlouhodobě střelecky daří. A jaké čeká utkání? No samozřejmě plné soubojů a vypjaté až do konce! 

 
IMG_5497

Dane, vraťme se na začátek sezóny. Kabina si tě zvolila jako kapitána, jak tuto důvěru vnímáš a změnilo se pro tebe něco? 

Tak samozřejmě je to pro mě obrovská čest a jsem hrdý na to, že jsem kapitán. Pro mě se ale nic nezměnilo a ani nezmění, vždycky jsem pro tým dělal maximum jak v zápase, tak i mimo něj, takže v tomto duchu budu pokračovat i nadále.

Úvodní zápasy byly většinou výkonnostně celkem povedené, výsledky však ne vždy byly odrazem hry a bohužel jsme v několika utkáních body nebrali. Čím to?

Ano, to je pravda. Co se týče herního pohledu, zápasy byly většinou, myslím, velice dobře zvládnuté. Bohužel v některých zápasech nám chybělo štěstí.

Aktuálně okupujeme po 5ti odehraných kolech 6. místo se 7 body, vládne s tímto umístěním v kabině spokojenost?

Chceme víc, jednoznačně! V kabině je příjemná atmosféra, ale je teprve začátek sezony. Máme velice dobré, mladé mužstvo plné šikovných odchovanců, s kterými si myslím, že to můžeme zvládnout.

Nezadržitelně se blíží první letošní derby proti Moravskému Krumlovu. Tobě se proti němu střelecky daří. Jaký zápas očekáváš?

Ano, moc se na tento zápas těším. Očekávám, že to bude velice běhavý, bojovný zápas plný soubojů, ale věřím, že ho úspěšně zvládneme a tři body zůstanou doma.

Vyhovují ti tyto vypjaté a vyhecované utkání plné soubojů se stopery?

Rozhodně, tento typ zápasů mám rád, obzvlášť derby. To se hraje na krev až do poslední minuty.

Dane, kapitáne, děkujeme za odpovědi, a ať v sobotu zůstanou body v Ivančicích!

Přesunout se na začátek