Výhra v Příměticích znamená postup a vzpruhu do soutěže

Několik výsledkově nepovedených přípravných utkání má za sebou naše Áčko. Posledním zápasem před vypuknutí samotné soutěže bylo 1. kolo Krajského poháru. TJ Sokol Přímětice v předkole porazil důrazný Únanov, a proto bylo zřejmé, že ani zde nás nečeká jednoduché utkání. Finální výhra tak znamená nejen postup, ale i důležitou vzpruhu do začátku soutěže – příští víkend už totiž zajíždíme do Bystrce!

Marek Šnyrch (asistent trenéra): V prvním poločase jsme hráli velmi dobře organizovaně, soupeře jsme nepouštěli do žádných větších šancí a sami jsme naopak byli nebezpeční z rychlých protiútoků. Výsledkem byly tři pěkné góly a relativně pohodlný poločasový náskok. Ve druhém poločase jsme bohužel přestali být aktivní, nechali jsme soupeře hrát a tomu se povedlo vstřelit branku na 1:3. V závěru jsme měli několik velmi slibných příležitostí, kde nám chyběl větší klid v zakončení. I tak jsme v klidu utkání dohráli na konečných 1:4. Soupeře patří pochválit, byl důrazný, nic nevypustil a hrál až do konce.

Branky: 51. Balon – 19. Široký, 38. a 40. Hložek, 66. Hron