Proti V. Pavlovicím jsme několikrát jasně vedli, nakonec ale vše dopadlo obráceně

Krásné góly, pohledné akce, ale také množství nepřesností, kombinované sestavy a dohrání utkání na morál. No prostě typické první utkání přípravy.
Celkem padlo třináct branek, áčko několikrát jasně vedlo, nakonec ale v utkání s TJ Slavoj Velké Pavlovice podlehlo.

No, ale fandové ve Starovičkách, kde bylo perfektně nachystané hřiště, měli o zábavu postaráno.

Pojďme si níže spolu připomenout, jak utkání probíhalo.

Áčko za horkého sobotního odpoledne vstoupilo do utkání více než dobře. Již v 8. minutě vystihl rozehrávku soupeře Hložek, předložil Rajsiglovi branku doslova na podnose, Štěpán samozřejmě nepohrdl a otevřel skóre utkání. A pět minut později nedal Weinlich šanci brankáři nádhernou ranou s přímého kopu, a když ve 33. minutě uklidil míč do sítě již podruhé Štěpán Rajsigl, zdálo se, že je po zápase. Opak byl ale pravdou.

Ve 40. a 43. minutě hry, po našich individuálních chybách, vrátila hosty na koně. A i když se blýskl ve 44. minutě další střelou zpoza vápna Weinlich, nekoncentrovaný vstup do druhého poločasu znamenal, že již ve 49. minutě byl celkově tříbrankový náskok ty tam – 4:4.

Kluci se vzepřeli nepříznivému vývoji, to když Daniel Hložek propálil vše, co mu stálo v cestě. To, že první zápas utkání je plný taktických nepřesností potvrdila další pětiminutovka, to když se na brankáře Fišera hnal v samostatných únicích jeden hráč za druhým. A byly z toho dvě branky v naší síti.

Hložek ještě v 84. minutě srovnal povedenou střelou zpoza vápna, remízové skóre však vydrželo pouze 2. minuty, kdy hosté znovu přešli přes naši obranu a stanovili konečné skóre 6:7 – šílený zápas.