V prvním zápase přípravy padlo 13 branek, áčko nakonec podlehlo

Proti V. Pavlovicím jsme několikrát jasně vedli, nakonec ale vše dopadlo obráceně

Krásné góly, pohledné akce, ale také množství nepřesností, kombinované sestavy a dohrání utkání na morál. No prostě typické první utkání přípravy.
Celkem padlo třináct branek, áčko několikrát jasně vedlo, nakonec ale v utkání s TJ Slavoj Velké Pavlovice podlehlo.

No, ale fandové ve Starovičkách, kde bylo perfektně nachystané hřiště, měli o zábavu postaráno.

Pojďme si níže spolu připomenout, jak utkání probíhalo.

Áčko za horkého sobotního odpoledne vstoupilo do utkání více než dobře. Již v 8. minutě vystihl rozehrávku soupeře Hložek, předložil Rajsiglovi branku doslova na podnose, Štěpán samozřejmě nepohrdl a otevřel skóre utkání. A pět minut později nedal Weinlich šanci brankáři nádhernou ranou s přímého kopu, a když ve 33. minutě uklidil míč do sítě již podruhé Štěpán Rajsigl, zdálo se, že je po zápase. Opak byl ale pravdou. 

Ve 40. a 43. minutě hry, po našich individuálních chybách, vrátila hosty na koně. A i když se blýskl ve 44. minutě další střelou zpoza vápna Weinlich, nekoncentrovaný vstup do druhého poločasu znamenal, že již ve 49. minutě byl celkově tříbrankový náskok ty tam – 4:4. 

Kluci se vzepřeli nepříznivému vývoji, to když Daniel Hložek propálil vše, co mu stálo v cestě. To, že první zápas utkání je plný taktických nepřesností potvrdila další pětiminutovka, to když se na brankáře Fišera hnal v samostatných únicích jeden hráč za druhým. A byly z toho dvě branky v naší síti. 

Hložek ještě v 84. minutě srovnal povedenou střelou zpoza vápna, remízové skóre však vydrželo pouze 2. minuty, kdy hosté znovu přešli přes naši obranu a stanovili konečné skóre 6:7 – šílený zápas. 

Tak příště už naostro, chlapi!


Branky: 8. a 33. Rajsigl, 13. a 44. Weinlich, 52. a 84. Hložek

Sestava
Fišer – Černý D., Gaňa, Čožík, Bořil – Císař, Weinlich, Šnyrch, Široký – Rajsigl, Hložek

V prvním zápase přípravy padlo 13 branek, áčko nakonec podlehlo
Přesunout se na začátek