Vedení 2:0 jsme znovu nedokázali udržet

Ostré přípravné utkání mělo naše Áčko na programu v sobotu. Po divokém prvním utkání s V. Pavlovicemi se chystal přece jen takticky vyspělejší zápas. A ano, dařilo se, znovu jsme dominantně vedli, bohužel závěr utkání patřil domácí Třebíči. Znovu jsme tak přišli o pomyslnou výhru až v závěru druhého dějství.

Rostislav Štork (hlavní trenér): V první půli se hra odehrávala zejména ve středu pole, a to bez větších brankových příležitostí. Ve druhém dějství jsme však dokázali více držet míč a začali si vytvářet šance. V 66. minutě se nádherně z přímého kopu prosadil Michael Weinlich, připsal si tak třetí zásah v přípravě. O čtyři minuty později zakončil střelou na zadní tyč Teo Široký dobrou akci Dobrovodského – 2:0. Hned v zápětí jsme si ale smolně vstřelili vlastní branku, a to domácí posadilo na koně. Závěr utkání nebyl z naší strany dobrý, čehož Třebíčští využili a utkání otočili.

Branky: 66. Weinlich, 70. Široký