Zúčastnili jsme se předávání cen Sportovec okresu Brno-venkov, převzali jsme hned 5 cen!

Po dvou letech, které zhatil Covid-19, se konečně znovu uskutečnilo vyhlašování ocenění Sportovec roku Brno-venkov. Skvělá organizace celého týmu, jehož hlavním protagonistou je pan Jiří Sýkora, znovu nezklamala. Vyhlašování, které několik let po sobě hostilo také Ivančické Kino Réna, se tento rok uskutečnilo ve společenském sále ve Šlapanicích. Svou lokací tak pokračuje v kroužení ve znamení prstence kolem Brna.

Hlavním moderátorem slavnostního večera byl pan Petr Holík. Provázení celým večerem bylo maximálně profesionální, zábavné, no prostě skvělé. Aby také ne, když se pan Holík může ve svém životopise pyšnit moderování televizních pořadů jako například Snídaně s Novou, Superstar či vysílání na radiových stanicích, namátkou Rádio Krokodýl. Před zraky plného sálu, hejtmana Jihomoravského kraje Jana Grolicha, a mnohých dalších známých tváří, ať už z řad sportovců, či šlapanických zástupců města, jsme obdrželi celkově pět cen!

 

Sportovní akci roku 2021 se stala Zimní halová liga, která letos zaznamenala již jedenáctý ročník, letos však poprvé, i přes svůj název, venku na umělé trávě v Alexovicích. Cenu převzal hlavní organizátor Josef Jacko.

 

Dílčí cenu Trenéra roku si vysloužil Marek Šnyrch, hlavní trenér dorostu, asistent trenéra u mužského A týmu, ale nově také šéftrenér mládeže klubu.

 

Osobností roku v oblasti sportu byla vyhlášena místní persona nejen v oblasti fotbalu pan Jan Blatný. Naproti tomu Sympaťákem roku (cena Deníku) byl vyhlášen náš sekretář klubu a hráč mužů Jan Pekáč.

 

Třešničkou na dortu bylo poté třetí místo v kategorii Talent roku. Tu získal Jakub Hledík, který ve svých devatenácti letech tvoří kostru mužské obrany.

 

Všem oceněným ještě jednou gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci našeho klubu a celého regionu!

Foto zdroj: DENÍK

Přesunout se na začátek