Mládež zavítala do Dolních Kounic, ceny předával P. Švancara

Na turnaji kluci z mladší přípravky složily dva týmy, horké sobotní dopoledne okomentovali oba trenéři.

R. Gertner:  Mladší přípravka složená z ročníků 2012 a 2013 obsadila na turnaji 5. místo. Po nevýrazných prvních utkáních, dvou remízách a dvou prohrách, sehráli kluci s vítězem turnaje velmi vyrovnané utkání, které nakonec skončilo remízou. Hráčům i trenérům turnaj ukázal, kam v rámci tréninku napřít pozornost. Děkujeme všem za účast.”

 

E. Feith: Sobotní turnaj se dá stručně popsat jako – krásný den, perfektní hřiště a bojovný fotbal. V prvním utkání jsme narazili na domácí, po 3. Min jsme prohrávali 0:3, poté se naši borci dokázali srovnat s fyzicky vyspělejším protivníkem, srovnali poměr sil na hřišti a hráli vyrovnané utkání. Po této úvodní porážce 1:4 jsme další tři utkání vyhráli. Zvlášť stojí zmínku zapas proti Blučině, ve třetí minutě 0:2 a ustrašený výkon, v tu chvíli se projevila obrovská touha a morálka každého hráče nechat na place všechno a nastal obrat a úchvatné vítězství 5:2. V poslední zápase jsme prohráli s vítězi turnaje. V celkovém pořadí jsme obsadili pěkné 3. místo.
Díky hráčům za poctivý a bojovný výkon a rodičům a fanouškům za neúnavnou podporu.

PS: Kdo chce zažít jedinečné fotbalové momenty a na vlastní oči vidět, jak  se otáčí zápasy, tak přijďte příště taky fandit klukům a holkám FC Ivančice!”

Přesunout se na začátek